Навчальна діяльність

тел./факс: (044) 430-67-62
м. Київ, вул. Бережанська, 6

E-mail: obolon_22@i.ua

На початок 2015-2016 навчального року в школі налічується 21 клас з загальною кількістю учнів - 179. Усі вони навчаються у першу зміну і перебувають в школі-інтернаті з понеділка по п’ятницю.
Навчальні класи та кабінети санаторної школи-інтернату №22 загальноосвітнього навчального закладу І-ІІ ступенів забезпечені обладнанням, яке дає можливість проводити навчально-виховний процес на належному рівні. Вони укомплектовані сучасними технічними засобами, таблицями, дидактичними матеріалами, методичною й довідковою літературою.
У санаторній школі-інтернаті створена та функціонує така мережа класів та виховательських груп:
Для забезпечення навчальної та спортивної роботи в санаторній школі-інтернаті №22 є  спортивна зала та стадіон з нестандартним обладнанням.
Навчально-дослідні ділянки (шкільні клумби) займають площу 0,5 га, на яких посаджені квіткові рослини.
Створені необхідні умови для проведення занять з технічної праці. У навчальних майстернях достатня кількість інструментів, верстатів для проведення токарних та свердлильних робіт, обладнані робочі місця на кожного учня.
Навчальний процес у школі організовується
відпвідно до навчального плану і річного плану школи
-  для дітей з психоневрологічними захворюваннями з 1 по 9 класи;
-  для дітей з тяжкими порушеннями мовлення з підготовчого по 4 класи;
-  інтенсивної педагогічної корекції з 5 по 9 класи.
Для якісного проведення уроків фізичної культури у залах  є:
- гімнастичні стінки;
- спортивні канати;
- гімнастичні мати;
- гімнастичні лави;

На території школи розмічено:
- пряма бігова доріжка на 100 м.;
- замкнений контур бігової доріжки довжиною 200 м,
   шириною 3 м.;
- місце для стрибків у довжину;
- місце для кидання м’ячиків.

Для проведення спортивно-масової роботи є три тенісних столи, необхідні знаряддя для занять легкою атлетикою.

В верх сторінки...